hakkımızda

Web Yazılım

Mobil uyumlu tasarım

Web trafiğinin %60'nın bir mobilden geldiği bir dönemde geliştirilecek web tabanlı yazılımların mutlaka resposive olarak tasarlanması gerekiyor. Mobil uyumlu geliştireceğimiz web sayfaları ile her ortamda müşterilerinize en doğru şekilde istediğiniz mesajı ulaştırabilirsiniz.

Yerli içerik yönetim sistemi

Ar-Ge ekibimiz tarafından geliştirilen tamamen yerli içerik yönetim sistemimiz sayesinde her türlü içeriğinizi kolayca web üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Sunucu ve altyapı desteği

Web uygulamalarının üzerinde çalıştığı sunucucuların bakımı, güvenliği, gerekli servislerin doğru şekilde hizmet vermesi gibi süreçleri yönetiyoruz. Uygulamalarınızın en performanslı çalışabilmesi için gerekli altyapıyı sağlıyoruz.

Zengin grafik tasarım desteği

Web sayfalarını etkili kılabilmek için grafik desteği son derece önemlidir. Bazen sayfalarca anlatamayacağınız bir şeyi bir grafik ile kolay bir şekilde anlatabilirsiniz. Projelerimizde ihtiyaç duyacağınız her türlü grafik tasarım desteklerini sunuyoruz.

Güler yüzlü destek

Her türlü web tabanlı uygulama için mutlu ve güler yüzlü bir ekip ile sizlerle olacağız. Hepimiz yaptığımız içi seviyoruz ve sizlerle değerli şeyler üretmek için çalışıyoruz.